niezalogowany | english  
start  aktualności  dodaj foto  rejestracja  zaloguj  FAQ  uwagi  kontakt
   Cycki #5885 F 2wim 2011-09-16 18:08:09          Powiększ foto

"troche w biegu"
Komentarze(9)Dodaj komentarz
7.51/10 (głosy: 148)
Zaloguj się aby głosować
trzeci_cycek@2011-09-19 21:58:35
"Skaczcie do góry, jak kangury!" śpiewał (?) Liroy. Biust zgrabny ale zdjęcia niechlujne.
debi@2011-09-19 22:47:42
No, cycuszki mniamuśne, ale fota po kiju :(
88.33.213.*@2011-09-20 00:09:37
Zamiast biegać na golasa po pokoju z aparatem, by ruch spowodował rozmycie bałaganu w tle proponuję odłożyć aparat, posprzątać i zrobić porządne zdjęcie. Jak nie inaczej to przy ścianie, tak by nie było widać całego tego inwentarza... Nie ma sensu dodawać zdjęć byle więcej, byle jakich. Masz naprawdę zgrabne piersi, zrób coś dla nich i zadbaj o estetykę zdjęć, na których je prezentujesz!
Myszka666@2011-09-20 07:28:44
W biegu czy nie ale fajne :-)
Englishman@2011-09-20 13:22:28
Trzeci jakoś tym razem miłosierny dla autorki... :) ja bym powiedział, że zdjęcie jest fatalne!
trzeci_cycek@2011-09-20 13:52:42
Piersi fajne więc nie można mocno chłostać biczem krytyki, bo się jeszcze autorka zniechęci.
warszawiak@2011-09-20 14:35:32
Spróbuj je następnym razem lepiej zaprezentować to noty będą zdecydowanie lepsze bo piersi wydają się być baaardzo interesujące:)
sony69@2011-09-22 23:24:41
Łaaaaaapyyyyy w góóóóóręęęęęę.... Umc..Umc...Umc.... Zatrzymaj sie na chwilkę.. Pstryknij zdjęcie, a potem nawet na rękach ;)
potfoszyc @2011-09-23 21:26:03
podskoczyla do pulapu,ale zeby nie sklamac to wygladaja na potezne

Poprzednie:
nie w nastroju :)
 
Następne:
Nieco więcej.. ;-)


    Tego autora:


  Najlepsze

1

2

3

4

Pod prysznicem

5

6

7

8

9

10

Mój nick na innych portalach - malamila699

11

Trochę więcej niż cycki ;)

12

Dzien dobry...😌

13

Hmmm

14

15

W pełnej okazałości

16

Dobranoc...

17

18

19

letnie orzeźwienie ;)

20

21

W przybliżeniu :)

22

23

24

Jeszcze raz z suszarką

25

Pod kocykiem

26

27

28

Młoda mama

29

:)

30

nie w nastroju :)

31

32

To, że zagląda tu "sąsiad" trochę straszy, ale przez pozytywny odbiór mam ochotę wrzucać tu coś codziennie

33

34

35

Opalanko

36

37

Dla moich fanów🥰🥰🥰

38

Cycuszki :)

39

40

W brzuchu noszę maleństwo ;)

41

42

Czy są w waszym typie?

43

❣️

44

Takie male

45

Takie nieśmiałe

46

47

:)

48

a co wy chłopcy na to?

49

;p

50

Kto by pieścił? :)



start  aktualności  dodaj foto  rejestracja  zaloguj  FAQ  uwagi  kontakt
Media o nas   Reklama   Regulamin   Cookies     0.953084