( komentujesz anonimowo; będziesz podpisany swoim IP )
pokakomentarz@2009-06-23 08:41:10
Zbyt żółto i dla mnie ogolnie przecietnie na tym zdjeciu.
Biustonosz aka Stanik@2009-06-23 22:48:47
Narazie powstrzymam sie z komentarzem.Bo piersi zle nie wygládajá,tylko ta fotka.....
skelos@2009-06-24 16:50:14
ładne kształty, czekamy na inne ujęcia :)
2.178.130.*@2009-06-24 20:47:56
dla mnie extra rozmiar i naturalna lokalizacja . Wspaniale poprostu
student@2009-06-26 12:31:09
Zapowiada się nieźle - kolejne fotki powinny potwierdzić moje przeczucie.
trzeci_cycek@2009-07-02 15:12:39
Patrzę tak i patrzę i patrzę.. i nie mam pojęcia czy to są małe czy duże piersi. Ale niewątpliwie są bardzo ładne. Podobają mi isę ich dolne linie, sposób w jaki się zbiegają pośrodku, umiejscowienie i kształt aureolek. Nie wiem co powstryzmuje mnie przed oceną na 10 pkt. COŚ... Może podumam jeszcze nad nimi nieco. :)
misi3k@2010-04-10 01:28:34
A mi się podoba i to bardzo... Śliczne, jędrne cycuszki...
O pokacycki słów kilka - artykuł (2011-11-08 22:24:47) Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o Pokacycki i o nas? Jeśli tak to zapraszamy serdecznie... więcej
E-mail aktywacyjny interia.pl (2011-03-03 20:31:53) Zanotowaliśmy problemy z dostarczaniem e-maili aktywacyjnych na pocztę w domenie interia.pl.... więcej
Zmiana serwera (2010-02-06 21:01:30) Pokacycki zmieniły serwer!
Od wczoraj trwały przenosiny na nowy szybszy serwer , nieste... więcej