niezalogowany | english  
start  aktualności  dodaj foto  rejestracja  zaloguj  FAQ  uwagi  kontakt

Pokacycki na Onet.pl i w tygodniku Wprost

2009-12-09 18:55:43 / d'plus
Poprzedni Następny

Mieliśmy przyjemność zaistnieć w artykule zaprezentowanym na głównej stronie Onetu. Ta przyjemność kosztowała nas niestety przeciążenie serwera i jego blokadę. Po małej przebudowie strony jesteśmy znowu dostępni.

Dziś z kolei jest wzmianka o portalu w artykule z okładki aktualnego wydania Wprost o tytule "Turbololity". Zostaliśmy wymienieni obok portalu nasza-klasa i facebook w których to według autora artykułu miałoby dochodzić do publikacji zdjęć części intymnych. W tym miejscu chcielibyśmy stanowczo zaprzeczyć jakoby prezentowano na naszym portalu luźno interpretując "biusty koleżanek czternastolatka" - w domyśle czternastoletnich. Bardzo dbamy o to, aby wszystko odbywało się zgodnie z polskim prawem i dobrymi obyczajami. Gdy widzimy na zdjęciu osobę niepełnoletnią zdjęcie nie zostaje dopuszczone do emisji.

W tym miejscu również prośba do was -  jeśli uważacie, że na portalu znajdują się nieodpowiednie treści proszę nam to zgłosić poprzez formularz kontaktowy. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie sygnały o nieprawidłowościach.

Wracając do strony, w związku ze zwiększeniem oglądalności jesteśmy zmuszeni ograniczyć nieco funkcjonalność, aby przetrwać :) - zablokowaliśmy komentowanie, ocenianie i wyświetlanie ilości odsłon każdej z fotek. Wkrótce komentowanie i ocenianie zostanie odblokowane.

Dzięki że jesteście wytrwali :)

D'plus & Herka
Komentarze(3)Dodaj komentarz
3.22.234.*@0000-00-00 00:00:00
Liczę na to, że wytrzymacie.
d'plus@0000-00-00 00:00:00
Chyba wytrzymaliśmy :) Na szczęście publikacja w prasie ma nieco inną charakterystykę więc nie było zmasowanego ataku. Ale użytkowników wciąż przybywa, co nas niezmiernie cieszy i skłania do dalszego rozwoju.
PreZi@2010-07-17 11:53:58
Większość userów, to koneserzy piersiątek. Ale niestety pełno tu takich co wpadają by sie najarać :/start  aktualności  dodaj foto  rejestracja  zaloguj  FAQ  uwagi  kontakt
Media o nas   Reklama   Regulamin   Cookies     1.032716